استخدام کارشناس حقوقی در سازمان تعزیرات حکومتی

یادداشت

استخدام کارشناس حقوقی در سازمان تعزیرات حکومتی

سه شنبه, 29 تیر 1395 ساعت 20:05 1039 بار

سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور نوزدهم شهریورماه سال جاری برگزار می شود و داوطلبان واجد شرایط می توانند 28 تیرماه لغایت 3 مردادماه سال جاری از طریق سایت سازمان سنجش برای شرکت در این آزمون ثبت نام کنند.

سازمان تعزیرات حکومتی یکی از دستگاه های اجرایی است که از طریق این آزمون، 350 نفر از نیروی انسانی خود در سراسر کشور را تامین می کند.

داوطلبان برای اطلاع از شرایط باید پس از دانلود دفترچه راهنما از طریق سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org، شرایط عمومی دفترچه (صفحات 1 الی 11 دفترچه) و شرایط اختصاصی سازمان تعزیرات حکومتی (صفحات 69 الی 73) را مطالعه کنند.

نیروهای استخدامی سازمان شامل کارشناس حقوقی 1 و2، کارشناس فناوری اطلاعات، کارشناس امور مالی، کارشناس امور آموزشی، کارشناس امور پژوهشی، کارشناس امور اقتصادی، کارشناس بازرگانی داخلی، کارشناس مواد خوردنی، آشامیدنی و بهداشتی، کارشناس امور اداری و کارشناس برنامه ریزی است که افراد دارای شرایط عمومی و اختصاصی سازمان تعزیرات می توانند برای مشاهده مواد آزمون سمت های شغلی فوق به جدول 1-جدول کد و عناوین خوشه های شغلی و مواد آزمون هریک از آنها(صفحات 12 الی 24 دفترچه مذکور) مراجعه کنند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی تازه کردن

حق گستر

پایگاه حقوقی حق گستر از سال 1389 فعالیت خود را آغاز کرده است. هدف از تاسیس و راه اندازی این پایگاه حقوقی ایجاد محیطی علمی و مناسب جهت نشر رایگان مقالات و مطالب حقوقی دانشجویان و اساتید رشته حقوق می باشد. سعی شده در کنار نشر مقالات حقوقی که از اهداف اصلی سایت می باشد سایر نیازهای دانشجویان و اساتید رشته حقوقی نیز برآورده شود. حق گستر آمادگی و توانایی لازم را برای همکاری با کلیه نهادها و ...را در زمینه مسائل حقوقی دارد.

پربحث‌ترین ها