جزوه فوق العاده آیین دادرسی کیفری دکتر خالقی

یادداشت

جزوه فوق العاده آیین دادرسی کیفری دکتر خالقی سه شنبه, 20 بهمن 1394 ساعت 17:42

(21 رای‌ها)
18074 بار

اطلاعات تکميلي

  • نویسنده: دکتر خالقی
  • تعداد صفحات: 46
  • حجم: 900 kb
  • شماره ثبت: 1391-7-18-56234
این بار نیز یکی از مفید ترین جزوات موجود در میان وب سایتهای حقوقی را حق گستر ارائه میکند. جزوه ای که خلاصه شده کتاب آیین دادرسی کیفری دکتر خالقی می باشد.این جزوه به صورت نموداری و جدول بندی شده تهیه شده است. در اینکه این جزوه به صورت حرفه ای و کار شده تهیه شده شکی نیست و ما به نوبه خود از تهیه کننده این جزوه ک برای ما مشخص نیست تشکر میکنیم. استفاده از این جزوه مفید به همه دوستانی که وقت زیادی برای مطالعه کامل کتاب استاد را ندارند توصیه می شود.در مطالعه این جزوه چیزی زیادی رو در مقابل مطالعه کتاب از دست نمی دهید.

 

توجه:

این جزوه مطابق با قانون قدیم آیین دادرسی کیفری است.
 

نظرات   

ابی
+3 # ابی 1395-10-02 20:04
سلام.چرا نمیگید این جزوه خالقی طبق قانون قدیمه.ما رفتیم پول دادیم پرینت گرفتیم بعدش که شروع به خوندن کردیم دیدیم طبق قانون قدیم آیین دادرسی کیفریه.اینا حق الناسه
پاسخ پاسخ با بازگو کردن بازگو کردن

اضافه کردن نظر

کد امنیتی تازه کردن

حق گستر

پایگاه حقوقی حق گستر از سال 1389 فعالیت خود را آغاز کرده است. هدف از تاسیس و راه اندازی این پایگاه حقوقی ایجاد محیطی علمی و مناسب جهت نشر رایگان مقالات و مطالب حقوقی دانشجویان و اساتید رشته حقوق می باشد. سعی شده در کنار نشر مقالات حقوقی که از اهداف اصلی سایت می باشد سایر نیازهای دانشجویان و اساتید رشته حقوقی نیز برآورده شود. حق گستر آمادگی و توانایی لازم را برای همکاری با کلیه نهادها و ...را در زمینه مسائل حقوقی دارد.

پربحث‌ترین ها